Діапазон цін на нерухомість у Європі досить широкий.
Наприклад, у Швейцарії нерухомість у середньому коштує 8 тис. $ за м2,
а ось Болгарії середня вартість житла – 600 $ за м2.

Утворення цін залежить від кількох факторів:
рівень економіки;
зовнішня політика країни;
попит на нерухомість у тій чи іншій країні;
рівень і безпека життя;
перспективи економіки цієї держави;
екологічна обстановка та інші параметри.

Найпопулярніші країни серед іноземців:
-Іспанія. Апартаменти та будинки в курортних районах Іспанії за доступною ціною. В Іспанії привабливі пропозиції від банків, які пропонують іпотеку з низьким %… В Іспанії низький податок на нерухомість – від 0,5 до 1% від вартості. Однокімнатні апартаменти в Іспанії можна купити тут за 40 тис. $
-Болгарія. Тут велика кількість пропозицій на ринку нерухомості. У віддалених районах Болгарії будиночок можна купити за 50 – 60 $ за м2. У курортних зонах, і в центральній частині середня ціна за квадратний метр -700 $.
Дедалі більшої популярності серед тих, хто планує купівлю нерухомості за кордоном, набирає Туреччина.
-Туреччина. Цю гостинну країну люблять з багатьох причин: найчистіше море, сонячна погода, низькі ціни на багато продуктів і одяг, але головне, можливість мати стабільний пасивний дохід від здачі придбаних апартаментів в оренду. Вартість житла стартує, приблизно, від 30 тис. $. Апартаменти на береговій лінії – від 600 $ за м2.
Якщо Ви плануєте купівлю нерухомості за кордоном, зв’яжіться з нами й уточніть параметри пошуку. Ми з нашими партнерами підберемо для Вас варіанти, підберемо тур за нерухомістю, організуємо перегляди нерухомості. Забезпечимо супровід оформлення угоди та після продажний сервіс.